31 серпня 2022 року на факультеті східної і слов’янської філології відбувся Міжкафедральний методичний семінар «Історіографія сучасної східної лінгвістики: новітні дослідження в Україні та світі» з метою розвитку викладацької майстерності а також обміну досвідом між провідними науково-педагогічними працівниками факультету.

Програма семінару:

1.  Сучасна турецька історіографія про методику викладання турецької мови. Доповідач – доц. Сорокін С.В.

2.  Методики вивчення китайської мови в сучасній українській та західній історіографії. Доповідач – доц. Любимова Ю.С.

3.  Новітні дослідження в галузі перської філології (2015-2022). Доповідач – доц. Охріменко М.А.

4.  Аналіз історіографії методики викладання японської мови (2010-2022). Доповідач – доц. Кравець К.П.

5.  Новітні дослідження в галузі корейської філології (2015-2022). Доповідач – доц. Охріменко В.О.

6.  Методики вивчення східних мов в сучасній американській історіографії. Доповідач – доц. Пророченко Н.О.