Monthly Archives: Грудень 2020

Програма Міжнародної наукової конференції 21.12.2020 “Відродження сходознавства у Львові”

Пропонуємо до уваги програму Міжнародної наукової конференції пам’яті Яреми Полотнюка “Відродження сходознавства у Львові”. Передбачена робота трьох секцій: Близького Сходу та Центральної Азії; Далекого Сходу; Близького Сходу та Центральної Азії (для іноземних доповідачів).

Кафедру східної філології Київського національного лінгвістичного університету представляють викладачі Реутов Є.А. та Рибалкін С.В. із доповідями “Пошуки реальності в ірреальному світі (поезія Мірзи Галіба на урду)” та “Література та переклад у культурі постколоніальної арабської Умми”.

Участь у заході також беруть студентки-арабістки академічної групи Пар18-19 із виступами: “Український Орієнт Агатангела Кримського та Яреми Полотнюка” (Дролюк А.О.) та “Літературно-художній стиль Романа Гамади у перекладах з арабської мови” (Єкімова Є.Є.).

Програма доступна за посиланням (завантажити)

Lion_Rampant.svg

Конгрес сходознавців 23-24 грудня 2020 року

Кафедра східної філології пропонує студентам, аспірантам та викладачам долучитися до III-IV Конгресу сходознавців, який відбудеться 23–24 грудня 2020 року в ННІ філології та журналістики Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського в онлайн-форматі. Кінцевий термін подання заяв: 18 грудня.

Conf1