Monthly Archives: Вересень 2020

Другий міжнародний науковий круглий стіл «Доісламський Близький Схід: історія, релігія, культура»

Інститут сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України запрошує студентів, аспірантів та викладачів кафедри східної філології долучитися до наукового круглого столу «Доісламський Близький Схід: історія, релігія, культура» 10 грудня 2020 року  за адресою м. Київ, вул. Грушевського 4.

Для участі в засіданні запрошуються філологи, історики, релігієзнавці та всі фахівці, котрі спеціалізуються на вивченні давньосхідних та античних культур близькосхідного регіону.   Робочі мови: українська та англійська. Регламент виступів: до 20 хвилин. Організаційний внесок не передбачено. Круглий стіл буде проведено в режимі zoom-конференції.Підтвердити свою участь у засіданні, надіслати тему та тези доповіді слід до 15 листопада 2020 року на електронні адреси: niktarasenko@ukr.net; myktarasenko@gmail.com

Вимоги до оформлення заявки та тез доповіді:

Назва доповіді, прізвище й ім’я авторів, електронна адреса, науковий ступінь, установа, місто, де розміщена установа, країна, текст тез доповіді (бл. 2000 знаків з пробілами) українською та англійською мовами.